Over Ons

Wij stellen ons graag even aan u voor…

Betrans nieuw gebouw

Dankzij onze gemotiveerde medewerkers hebben we sinds 1998 een stevige reputatie binnen het beroepsgoederenvervoer weten op te bouwen. Anno 2017 zijn we nog steeds in volle uitbreiding.

Onze toekomstplannen blijven echter niet beperkt tot vervoer. Aanvullend op het container- en huifwagentransport bieden wij ook extra logistieke diensten. Zo kunnen onze klanten op ons beroep doen voor op- en overslag, maar ook stuffen, strippen en de einddistributie kunnen zij aan ons overlaten. Wij beschikken over 170 trekkers en 350 opleggers, zoals containerchassis, huifwagens en platte wagens, en kunnen u dus een volledig geïntegreerde logistieke service aanbieden.

Ons team

DIRECTEUR/EIGENAAR
betrans bert vranckx 600px

Bert Vranckx

Zaakvoerder
Bert@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 000

COMMERCIEEL VERANTWOORDELIJKEN
betrans jan boonen 600px

Jan Boonen

Sales manager
Jan@be-trans.be, Sales@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 002
Gsm. +32 (0)484 972 986

betrans lieze goolaerts 600px

Lieze Goolaerts

Sales Assistant
Sales@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 002

betrans ellen cuypers 600px2

Ellen Cuypers

Sales Assistant
sales@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 002

CONTAINERS
betrans gunter vranckx 600px

Gunter Vranckx

Planning containers
Gunter@be-trans.be, Containerplanning@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 000
Gsm. +32 (0)473 592 957

betrans paul de belder 600px

Paul De Belder

Planning containers
Paul@be-trans.be, Containerplanning@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 000
Gsm. +32 (0)491 619 421

betrans cisse vreys 600px

Cisse Vreys

Planning containers
Cisse@be-trans.be, Containerplanning@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 000

Luci Gherbea

Luci Gherbea

Containerplanning
Luci@be-trans.be, containerplanning@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 000

Mihail2

Mihail Pascari

Containerplanning
mihail@be-trans.be, containerplanning@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 000

Ionut

Ionut Savu

Containerplanning
ionut@be-trans.be, containerplanning@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 000

betrans staf dierckx 600px

Staf Dierckx

Planning containers
Staf@routa.be, Planning@routa.be
Tel.+32 (0)3 561 04 00

betrans rita Leclerq 600px

Rita Leclercq

Planning containers
Rita@routa.be, Planning@routa.be
Tel.+32 (0)3 561 04 00

betrans antwerpen timmy keysers voor web

Timmy Keysers

Planning containers
timmy@routa.be, planning@route.be
Tel.+32 03 561 04 00

Peter huybrechts witter

Peter Huybrechts

Planning containers
peter@routa.be, planning@route.be
Tel.+32 03 561 04 00

TILT TRAILERS
betrans mario swinnen 600px

Mario Swinnen

Planning tilt transporten / Volledige en gedeeltelijke ladingen
Mario@be-trans.be, Tautlinerplanning@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 001
Gsm. +32 (0)477 274 728

betrans glenn de jonghe 600px

Glenn De Jonghe

Planning tilt transporten / Volledige en gedeeltelijke ladingen
Glenn@be-trans.be, Tautlinerplanning@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 001
Gsm. +32 (0)491 909 763

MAGAZIJN
betrans dirk wijnants 600px

Dirk Wynants

Warehouse Manager
Dirk@be-logistics.be, Warehouseplanning@be-logistics.be
Tel.+32 (0)14 803 393
Gsm. +32 (0)478 287 560

betrans Joris swinnen 600px

Joris Swinnen

Warehouse Assistant
Joris.swinnen@be-logistics.be, Warehouseplanning@be-logistics.be
Tel.+32 (0)14 803 393

ORDERVERWERKING
betrans lore mondelaers 600px

Lore Mondelaers

Orderverwerking
Containerplanning@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 000

VAHE APELYAN ORDERBEVESTIGING 740px

Vahe Apelyan

Orderverwerking
Containerplanning@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 000

KATERINA KALLIS ORDERBEVESTIGING 740px

Katerina Kallis

Orderverwerking
Containerplanning@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 000

BEN BOELANDERS ORDERVERWERKING 740px

Ben Boelanders

Orderverwerking
Containerplanning@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 000

betrans anamaria manea 600px

Anamaria Manea

Orderverwerking
Containerplanning@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 000

FACTURATIE
CHRISTINE GIJSBRECHTS VERVANGEN 740px

Christine Gijsbrechts

Facturatie
Christine@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 009

betrans greta dierckx 600px

Greta Dierickx

Facturatie
Greta@routa.be
Tel.+32 (0)3 561 04 00

DORINA FEICHT 740px

Dorina Feicht

Facturatie
Dorina@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 008

ANJA BRUERS FACTURATIE 740px

Anja Bruers

Facturatie
anja@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 009

BOEKHOUDING
betrans astrid krieckemans 600px

Astrid Krieckemans

Boekhouding
Astrid@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 005

betrans peter gillis 600px

Peter Gilis

Boekhouding
Peter@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 005

VERZEKERING
betrans domin van hemelen 600px

Domin Van Hemelen

Verzekering
domin.vanhemelen@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 003

Betrans lacramiora ianuscovschi 600px2

Lacramioara Ianuscovschi

Verzekering
Lacry@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 003

HUMAN RESOURCES
betrans tessa vaes 600px

Tessa Vaes

Human Resources
Tessa@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 003

betrans heidi goovaerts 600px

Heidi Goovaerts

Human Resources
Heidi@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 003

FLEET DEPARTMENT
Viorel

Viorel Tabacaru

Fleet Manager
opleiding1@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 008

Catalin

Catalin Dorcu

Fleet Departement
opleiding2@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 008

betrans alexandra alaman 600px

Alexandra Alaman

Fleet Departement
Alexandra@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 008

ONDERHOUD/HERSTELLINGEN
betrans werner ilsen 600px

Werner Ilsen

Onderhoud en herstellingen
Garage@be-trans.be
Tel.+32 (0)14 575 000
Gsm. +32 (0)473 514 058

betrans johan maes 600px

Johan Maas

Onderhoud en herstellingen
Garage@routa.be
Tel.+32 (0) 3 561 04 00
Gsm. +32 (0)490 572 485

Werken bij BE-Trans?

Contact us

Wenst u meer informatie?

Contacteer ons